Ana sayfa ÜrünlerCWDM Pasif Çoklayıcı

LC UPC İki Elyaf 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Kaba WDM

Sertifika
Çin Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Beş yıldız vermek istiyoruz.

—— Charles ve Keith

Anahtarın kullanımı çok kolaydır ve çapraz bağlantıda iyi çalışabilir.

—— Daniel Miller

CWDM sorunlarımız için her zaman zamanında yanıtlar aldık.

—— Pavel Yailo

Nihai çözüm, CWDM ve izleme taleplerimizi karşılıyor.

—— Alexander

Düşük ekleme kaybına sahip çok güzel MUX, bağlantı ekleme kaybımı büyük ölçüde azaltır

—— Frank Bozich

Bu MUX benim ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş kesinlikle, mükemmel!

—— Richard

Ben sohbet şimdi

LC UPC İki Elyaf 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Kaba WDM

LC UPC Two Fiber 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Coarse WDM
LC UPC Two Fiber 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Coarse WDM LC UPC Two Fiber 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Coarse WDM LC UPC Two Fiber 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Coarse WDM LC UPC Two Fiber 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Coarse WDM

Büyük resim :  LC UPC İki Elyaf 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Kaba WDM

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE RoHS,ISO9001
Model numarası: 1x8CH--MD
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutusu
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 100000 Kanal
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 1x8CH CWDM dalga boyu: ~ 1610 + 1310 1470
Kanal numarası: 1x8 + 1310 CH Çizgi Türü: İki Elyaf
Bağlayıcı: LC / UPC Uygulama: Erişim Ağı
Vurgulamak:

1x8 CWDM

,

1310nm CWDM Mux Demux

,

1310nm CWDM Pasif Çoklayıcı

 

CWDM Pasif Çoklayıcı 1x8 + 1310nm mux / demux İki Fiber 1U Çerçeve

 

GEZHI CWDM Pasif Çoklayıcı 1x8 + 1310nm mux / demux, 19 "1U çerçeve LC / UPC adaptörlüdür. CWDM Pasif Çoklayıcı 1x8 + 1310nm mux / demux'un dalga boyu 1470 ila 1610nm'dir 1310nm bağlantı noktası ile.CWDM Pasif Çoklayıcı 1x8 + 1310nm mux / demux, veri merkezleri ve Metro erişim uygulamaları için yüksek kanal izolasyonlu WDM çözümü sunar.Çift lif kullanımı.

 

Özellikleri

Yüksek kanal izolasyonu

Yüksek Kalite Düşük Maliyet

Epoksi içermeyen optik yol
Tek bir ünitede yerleşik Mux + Demux, çift ağ fiberleri üzerinde çalışıyor
Tüm ITU-T CWDM optikleriyle tam uyumlu

 

Uygulamalar

Fiber optik amplifikatör

Erişim Ağı

Hat izleme

Telekomünikasyon

WDM ağı
 

Şartname

Parametre CWDM Pasif Çoklayıcı
Merkez Dalga Boyu (nm) İTÜ, İTÜ + 1
Geçiş bandı (nm) ITU 7.5 ±
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1470 ~ 1610 + 1310nm
Kanal Boşluğu (nm) 20
Elyaf Türü SMF-28e veya müşteri tarafından belirtilen
IL (dB) <2.8dB
İzolasyon (dB) Bitişik Kanal 30
  Bitişik Olmayan Kanal 45
PDL (dB) 0.2
PMD (ps) 0.1
Geri Dönüş Kaybı (dB) 45
Yönlülük (dB) 50
Maksimum Optik Güç (mw) 500
Çalışma Sıcaklığı (℃) -20 ~ 70
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Bağlayıcı LC / UPC
KUTU Paketi (mm) 19 "1U Rafa Montaj

 

 

CWDM Pasif Çoklayıcı 1x8 + 1310nm mux / demux Filtre basamaklı

1x8 + 1310nm CWDM mux / demux, 1470 ~ 1610nm + 1310nm, 19 "1U Rafa Montaj, LC / UPC

 

LC UPC İki Elyaf 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Kaba WDM 0

1x8 + 1310nm CWDM mux / demux İki Elyaf

 

LC UPC İki Elyaf 1U 1x8 1310nm mux demux 8CH Kaba WDM 1

 

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics (Shenzhen) Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ena Lin

Tel: +86-13544277727

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

" "