| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | 1x8 Kaset PLC Ayırıcı |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$59-US$118 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
1x8 LGX Kaset PLC ayırıcı, maliyet tasarrufu sağlayan kompakt bir tasarıma sahiptir ve düşük PDL ve düşük ekleme kaybı performansı sunar. Bu cihaz, ışık dalgalarını verimli bir şekilde böler ve optik fiber bağlantılarında kritik bir pasif bileşen olarak hizmet eder.
PLC teknolojisi, bir fiber tarafından iletilen optik enerjiyi önceden belirlenmiş oranlarda birden fazla fibere dağıtır veya birden fazla fiberden gelen optik enerjiyi tek bir fibere birleştirir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çalışma Dalga Boyu | 1260 ~ 1650 nm |
| Tip | 1x8 |
| Boyut | 130×100×25 mm |
| Fiber Tipi | G657A1 (20 mm çapında dairesel bantlamada 0,2 dB'den fazla fiber kaybı) |
| Konnektör Tipi | SC/APC |
| Uzunluk | 0,38 M |
| Ekleme Kaybı | <10,8 dB |
| Geri Dönüş Kaybı | >50 dB |
| Tekdüzelik Kaybı | <0,8 dB |
| PDL | 0,2 dB |
| Yönlülük | >55 dB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Port Yapılandırması | 02. Muhafaza Tipi | 03. Fiber Kablo Çapı | 04 & 05. Giriş/Çıkış Konnektör Tipi | 06. Fiber Giriş/Çıkış Uzunluğu (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1×2 1×4 ... 1×64 2×2 ... 2×64 |
ST: Çelik Tipi ABS LGX RM: Rackmount |
0,25 mm 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0,5 1 1,5 2 |
| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | 1x8 Kaset PLC Ayırıcı |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$59-US$118 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
1x8 LGX Kaset PLC ayırıcı, maliyet tasarrufu sağlayan kompakt bir tasarıma sahiptir ve düşük PDL ve düşük ekleme kaybı performansı sunar. Bu cihaz, ışık dalgalarını verimli bir şekilde böler ve optik fiber bağlantılarında kritik bir pasif bileşen olarak hizmet eder.
PLC teknolojisi, bir fiber tarafından iletilen optik enerjiyi önceden belirlenmiş oranlarda birden fazla fibere dağıtır veya birden fazla fiberden gelen optik enerjiyi tek bir fibere birleştirir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çalışma Dalga Boyu | 1260 ~ 1650 nm |
| Tip | 1x8 |
| Boyut | 130×100×25 mm |
| Fiber Tipi | G657A1 (20 mm çapında dairesel bantlamada 0,2 dB'den fazla fiber kaybı) |
| Konnektör Tipi | SC/APC |
| Uzunluk | 0,38 M |
| Ekleme Kaybı | <10,8 dB |
| Geri Dönüş Kaybı | >50 dB |
| Tekdüzelik Kaybı | <0,8 dB |
| PDL | 0,2 dB |
| Yönlülük | >55 dB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Port Yapılandırması | 02. Muhafaza Tipi | 03. Fiber Kablo Çapı | 04 & 05. Giriş/Çıkış Konnektör Tipi | 06. Fiber Giriş/Çıkış Uzunluğu (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1×2 1×4 ... 1×64 2×2 ... 2×64 |
ST: Çelik Tipi ABS LGX RM: Rackmount |
0,25 mm 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0,5 1 1,5 2 |