| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | UU$350-US$680 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Paket Türleri | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Ekleme Kaybı | ≤7.0dB |
| Kanal Sayım Seçenekleri | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Nitelikli Nemlilik | % 5 ila % 95 |
| Kanal Arası | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Polarizasyon Modu Dağınıklığı | ≤0.2ps |
| Dalga boyu bantları | C bant, L bant |
| PDL (Polarizasyona Bağımlı Kayıp) | ≤0.2dB |
| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | UU$350-US$680 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Paket Türleri | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Ekleme Kaybı | ≤7.0dB |
| Kanal Sayım Seçenekleri | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Nitelikli Nemlilik | % 5 ila % 95 |
| Kanal Arası | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Polarizasyon Modu Dağınıklığı | ≤0.2ps |
| Dalga boyu bantları | C bant, L bant |
| PDL (Polarizasyona Bağımlı Kayıp) | ≤0.2dB |