| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | US$58-US$118 |
| Ürün Adı | DWDM Mux Demux |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Geri Dönüş Kaybı | ≥50dB |
| Polarizasyon Modu Dağılımı | ≤0.2ps |
| İzolasyon | ≥30dB |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| Ekleme Kaybı | ≤7.0dB |
| Güç Tüketimi | ≤10W |
| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | US$58-US$118 |
| Ürün Adı | DWDM Mux Demux |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Geri Dönüş Kaybı | ≥50dB |
| Polarizasyon Modu Dağılımı | ≤0.2ps |
| İzolasyon | ≥30dB |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| Ekleme Kaybı | ≤7.0dB |
| Güç Tüketimi | ≤10W |