| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | US$59-US$108 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Konnektör Tipi | LC, SC, FC, ST |
| Ekleme Kaybı | ≤7.0dB |
| İzolasyon | 30dB |
| Bağıl Nem | 5% ila 95% |
| Kanal Aralığı | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| Polarizasyon Modu Dağılımı | ≤0.2ps |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| PDL | ≤0.2dB |
| Dalga Boyu | C-Band, L-Band |
| Kanal Sayısı | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | US$59-US$108 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Konnektör Tipi | LC, SC, FC, ST |
| Ekleme Kaybı | ≤7.0dB |
| İzolasyon | 30dB |
| Bağıl Nem | 5% ila 95% |
| Kanal Aralığı | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| Polarizasyon Modu Dağılımı | ≤0.2ps |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| PDL | ≤0.2dB |
| Dalga Boyu | C-Band, L-Band |
| Kanal Sayısı | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |