| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | US$58-US$118 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Dalga boyu | C bant, L bant |
| Nitelikli Nemlilik | % 5 ila % 95 |
| Geri dönüş kaybı | ≥50dB |
| Kanal Sayımı | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Özel |
| PDL | ≤0.2dB |
| Güç tüketimi | ≤10W |
| İzolasyon | ≥30dB |
| Paket Türü | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Bağlantı tipi | LC, SC, FC, ST |
| Polarizasyon Modu Dağınıklığı | ≤0.2ps |
| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | US$58-US$118 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Dalga boyu | C bant, L bant |
| Nitelikli Nemlilik | % 5 ila % 95 |
| Geri dönüş kaybı | ≥50dB |
| Kanal Sayımı | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Özel |
| PDL | ≤0.2dB |
| Güç tüketimi | ≤10W |
| İzolasyon | ≥30dB |
| Paket Türü | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Bağlantı tipi | LC, SC, FC, ST |
| Polarizasyon Modu Dağınıklığı | ≤0.2ps |