| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | 60 Kanal DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 PC |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Dalga Boyu | 60 Tek Kanallar 190.75-196.65THz (1524.50-1571.65nm) |
| Kanal Aralığı | 100GHz |
| Kanal Geçiş Bandı | ±12.5GHz |
| Ekleme Kaybı | ≤6.7dB, 6.0dB Tipik |
| Ekleme Kaybı @ %1 Mon TX | ≤27dB |
| Ekleme Kaybı @ %1 Mon RX | ≤22dB |
| Dalga Boyu Doğruluğu | ±50pm |
| Teknoloji | AAWG (Düz tepeli) |
| Bitişik Kanal İzolasyonu | ≥25dB |
| Bitişik Olmayan Kanal İzolasyonu | ≥30dB |
| Geri Dönüş Kaybı | ≥40dB |
| Yönlülük | ≥40dB |
| Polarizasyon Bağımlı Kayıp | ≤0.5dB |
| Polarizasyon Modu Dağılımı | ≤1.0ps |
| Çalışma Sıcaklığı | -5 ila 65℃ (23 ila 149°F) |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ila 85℃ (-40 ila 185°F) |
| Net Ağırlık | 4.185kg |
| Boyutlar (YxGxD) | 1.73"x19"x10.4" (44x481.8x264.1mm) |
| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | 60 Kanal DWDM Mux Demux |
| Moq: | 1 PC |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Dalga Boyu | 60 Tek Kanallar 190.75-196.65THz (1524.50-1571.65nm) |
| Kanal Aralığı | 100GHz |
| Kanal Geçiş Bandı | ±12.5GHz |
| Ekleme Kaybı | ≤6.7dB, 6.0dB Tipik |
| Ekleme Kaybı @ %1 Mon TX | ≤27dB |
| Ekleme Kaybı @ %1 Mon RX | ≤22dB |
| Dalga Boyu Doğruluğu | ±50pm |
| Teknoloji | AAWG (Düz tepeli) |
| Bitişik Kanal İzolasyonu | ≥25dB |
| Bitişik Olmayan Kanal İzolasyonu | ≥30dB |
| Geri Dönüş Kaybı | ≥40dB |
| Yönlülük | ≥40dB |
| Polarizasyon Bağımlı Kayıp | ≤0.5dB |
| Polarizasyon Modu Dağılımı | ≤1.0ps |
| Çalışma Sıcaklığı | -5 ila 65℃ (23 ila 149°F) |
| Depolama Sıcaklığı | -40 ila 85℃ (-40 ila 185°F) |
| Net Ağırlık | 4.185kg |
| Boyutlar (YxGxD) | 1.73"x19"x10.4" (44x481.8x264.1mm) |