| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | MEMS Optik Anahtar |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$369-US$2056 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Gezhi MEMS Optik Anahtarlar, geniş bir optik sistem yelpazesine kolayca entegre olma imkanı sunar. MEMS teknolojileri uzun ömürlü, yüksek dayanıklılık ve olağanüstü güvenilirlik sağlamasıyla bilinir.
Bu gelişmiş ve yenilikçi teknoloji, Telekomünikasyon, Test ve Ölçüm, Uzaktan Algılama ve Biyomedikal dahil olmak üzere çeşitli yüksek talep gören sektörlerde yerini bulmuştur.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Tip | MEMS |
| Girişim Kaybı | 0.3dB |
| Uygulama | Optik Ağ |
| Dalga Boyu | 850nm |
| Konnektör Tipi | FC/PC |
| Anahtar Süresi | 2ms |
| Boyut | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Ürün Adı | MEMS Optik Anahtar |
| Veri Hızı | 1.25Gbps |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
MEMS optik anahtar genellikle bir ESD torbasına paketlenir ve sağlam bir kutuda gönderilir. Ürün, nakliye sırasında hareket etmesini önlemek için baloncuklu naylon ile sabitlenir. Kutu ayrıca ürünü hasardan korumak için bir köpük ek içerir. Kutu, ambalaj bandı ile kapatılır ve ürünün özellikleriyle etiketlenir. Ürün gönderilmeye hazır olduğunda, güvenilir bir nakliye hizmeti aracılığıyla gönderilecektir.
| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | MEMS Optik Anahtar |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$369-US$2056 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Gezhi MEMS Optik Anahtarlar, geniş bir optik sistem yelpazesine kolayca entegre olma imkanı sunar. MEMS teknolojileri uzun ömürlü, yüksek dayanıklılık ve olağanüstü güvenilirlik sağlamasıyla bilinir.
Bu gelişmiş ve yenilikçi teknoloji, Telekomünikasyon, Test ve Ölçüm, Uzaktan Algılama ve Biyomedikal dahil olmak üzere çeşitli yüksek talep gören sektörlerde yerini bulmuştur.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Tip | MEMS |
| Girişim Kaybı | 0.3dB |
| Uygulama | Optik Ağ |
| Dalga Boyu | 850nm |
| Konnektör Tipi | FC/PC |
| Anahtar Süresi | 2ms |
| Boyut | 3.2mm*2.5mm*1.25mm |
| Ürün Adı | MEMS Optik Anahtar |
| Veri Hızı | 1.25Gbps |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
MEMS optik anahtar genellikle bir ESD torbasına paketlenir ve sağlam bir kutuda gönderilir. Ürün, nakliye sırasında hareket etmesini önlemek için baloncuklu naylon ile sabitlenir. Kutu ayrıca ürünü hasardan korumak için bir köpük ek içerir. Kutu, ambalaj bandı ile kapatılır ve ürünün özellikleriyle etiketlenir. Ürün gönderilmeye hazır olduğunda, güvenilir bir nakliye hizmeti aracılığıyla gönderilecektir.