| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | MEMS Optik Anahtar |
| fiyat: | US$369-US$2056 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Tip | MEMS |
| Ekleme Kaybı | 0.3 dB |
| Anahtarlama Süresi | 2ms |
| Uygulama | Optik Ağ |
| Boyut | 3.2mm × 2.5mm × 1.25mm |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| Veri Hızı | 1.25Gbps |
| Geri Dönüş Kaybı | 50dB |
| Dalga Boyu | 850nm |
| Kanal İzolasyonu | 30dB |
| Marka Adı: | GEZHI |
| Model Numarası: | MEMS Optik Anahtar |
| fiyat: | US$369-US$2056 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Tip | MEMS |
| Ekleme Kaybı | 0.3 dB |
| Anahtarlama Süresi | 2ms |
| Uygulama | Optik Ağ |
| Boyut | 3.2mm × 2.5mm × 1.25mm |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| Veri Hızı | 1.25Gbps |
| Geri Dönüş Kaybı | 50dB |
| Dalga Boyu | 850nm |
| Kanal İzolasyonu | 30dB |