| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | GZ-FSW-2x4 Fiber Optik Anahtar |
| Moq: | 1 PC |
| fiyat: | US$260-US$350 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Parametre | Değerler |
|---|---|
| Model | GZ-FSW-2X4 |
| Ekleme Kaybı | Tip.: 0.5 dB, Maks.: 1.0 dB |
| Dalga Boyu Aralığı | 1260~1650 nm |
| Test Dalga Boyu | 1310/1550 nm |
| Fiber Tipi | SM, 9/125um (SMF-28) |
| Geri Dönüş Kaybı | ≥50 dB |
| Çapraz Konuşma | ≥70 dB |
| PDL | ≤0.05 dB |
| WDL | ≤0.25 dB |
| TDL | ≤0.25 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0.02 dB |
| Ömür | ≥10 milyon döngü |
| Anahtarlama Süresi | 8 ms (Bitişik kanal) |
| Optik Güç | ≤500 mW |
| Konnektör | LC/PC |
| Kontrol Modu | TTL |
| Çalışma Güç Kaynağı | 5V/100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Boyut | 104.0*120*28±0.2mm |
| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | GZ-FSW-2x4 Fiber Optik Anahtar |
| Moq: | 1 PC |
| fiyat: | US$260-US$350 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Parametre | Değerler |
|---|---|
| Model | GZ-FSW-2X4 |
| Ekleme Kaybı | Tip.: 0.5 dB, Maks.: 1.0 dB |
| Dalga Boyu Aralığı | 1260~1650 nm |
| Test Dalga Boyu | 1310/1550 nm |
| Fiber Tipi | SM, 9/125um (SMF-28) |
| Geri Dönüş Kaybı | ≥50 dB |
| Çapraz Konuşma | ≥70 dB |
| PDL | ≤0.05 dB |
| WDL | ≤0.25 dB |
| TDL | ≤0.25 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0.02 dB |
| Ömür | ≥10 milyon döngü |
| Anahtarlama Süresi | 8 ms (Bitişik kanal) |
| Optik Güç | ≤500 mW |
| Konnektör | LC/PC |
| Kontrol Modu | TTL |
| Çalışma Güç Kaynağı | 5V/100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Boyut | 104.0*120*28±0.2mm |