| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | PM DWDM |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$288-US$988 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Polarizasyon Koruyucu DWDM Filtresi, düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı, yüksek sönümleme oranı ve mükemmel çevresel kararlılık ve güvenilirlik ile karakterize edilir. Polarizasyon koruyucu fiber amplifikatörleri, DWDM ağı ve yüksek hızlı iletişim sistemi ve enstrümantasyon uygulamaları için idealdir.
| Parametreler | Birim | Değerler |
|---|---|---|
| Kanal Numarası | / | 4KANAL | 8KANAL | 16KANAL |
| Merkez Dalga Boyu | nm | ITU Grid |
| Kanal Aralığı | GHz | 50GHz; 100GHz; 200GHz |
| Kanal Geçiş Bandı (@-0.5dB) | nm | 50GHz: >0.1; 100GHz: >0.22; 200GHz: >0.5 |
| Ekleme Kaybı | dB | ≤2.0 | ≤3.2 | ≤5.0 |
| İzolasyon | dB | Bitişik: ≥25 Bitişik Olmayan: ≥35 |
| Sönümleme Oranı | dB | ≥18 |
| Geri Dönüş Kaybı | dB | ≥50 |
| Dalga Boyu Termal Kararlılığı | nm/℃ | ≤0.003 |
| Ekleme Kaybı Termal Kararlılığı | dB/℃ | ≤0.005 |
| Maksimum Güç Kullanımı (CW) | W | 0.3, 1 veya 2 |
| Çekme Yükü | N | ≤5 |
| Çalışma Sıcaklığı | ℃ | -5~+75 |
| Depolama Sıcaklığı | ℃ | -40~+85 |
| Paket Boyutları | mm | 100x80x10 | 100x80x10 | 120x80x18 |
| ① Kanal Aralığı | 050=50GHz; 100=100GHz; 200=200GHz |
|---|---|
| ② Kanal Numarası | 04=1x4; 08=1x8; 16=1x16 |
| ③ İlk Kanal Dalga Boyu | C21=1560.61nm; C23=1558.98nm; S=Belirtin |
| ④ Son Kanal Dalga Boyu | B=Her iki eksen çalışır; F=Yavaş Eksen çalışır, Hızlı eksen engellenir |
| ⑤ Çalışma Ekseni | B=Her iki eksen çalışır; F=Yavaş Eksen çalışır, Hızlı eksen engellenir |
| ⑥ Fiber Tipi | PM1550; S=Belirtin |
| ⑦ Güç Kullanımı | 0L=0.3W; 01=1W; 02=2W |
| ⑧ Paket Boyutları | A1=100x80x10mm; A2=120x80x18mm; S=Belirtin |
| ⑨ Pigtail Tipi | 00=çıplak fiber; 09=900um gevşek tüp |
| ⑩ Fiber Uzunluğu | 08=0.8m; 10=1m; S=Belirtin |
| ⑪ Konektör Tipi | FA=FC/APC; FP=FC/UPC; SA=SC/APC; SP=SC/UPC; S=Belirtin |
| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | PM DWDM |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$288-US$988 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Polarizasyon Koruyucu DWDM Filtresi, düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı, yüksek sönümleme oranı ve mükemmel çevresel kararlılık ve güvenilirlik ile karakterize edilir. Polarizasyon koruyucu fiber amplifikatörleri, DWDM ağı ve yüksek hızlı iletişim sistemi ve enstrümantasyon uygulamaları için idealdir.
| Parametreler | Birim | Değerler |
|---|---|---|
| Kanal Numarası | / | 4KANAL | 8KANAL | 16KANAL |
| Merkez Dalga Boyu | nm | ITU Grid |
| Kanal Aralığı | GHz | 50GHz; 100GHz; 200GHz |
| Kanal Geçiş Bandı (@-0.5dB) | nm | 50GHz: >0.1; 100GHz: >0.22; 200GHz: >0.5 |
| Ekleme Kaybı | dB | ≤2.0 | ≤3.2 | ≤5.0 |
| İzolasyon | dB | Bitişik: ≥25 Bitişik Olmayan: ≥35 |
| Sönümleme Oranı | dB | ≥18 |
| Geri Dönüş Kaybı | dB | ≥50 |
| Dalga Boyu Termal Kararlılığı | nm/℃ | ≤0.003 |
| Ekleme Kaybı Termal Kararlılığı | dB/℃ | ≤0.005 |
| Maksimum Güç Kullanımı (CW) | W | 0.3, 1 veya 2 |
| Çekme Yükü | N | ≤5 |
| Çalışma Sıcaklığı | ℃ | -5~+75 |
| Depolama Sıcaklığı | ℃ | -40~+85 |
| Paket Boyutları | mm | 100x80x10 | 100x80x10 | 120x80x18 |
| ① Kanal Aralığı | 050=50GHz; 100=100GHz; 200=200GHz |
|---|---|
| ② Kanal Numarası | 04=1x4; 08=1x8; 16=1x16 |
| ③ İlk Kanal Dalga Boyu | C21=1560.61nm; C23=1558.98nm; S=Belirtin |
| ④ Son Kanal Dalga Boyu | B=Her iki eksen çalışır; F=Yavaş Eksen çalışır, Hızlı eksen engellenir |
| ⑤ Çalışma Ekseni | B=Her iki eksen çalışır; F=Yavaş Eksen çalışır, Hızlı eksen engellenir |
| ⑥ Fiber Tipi | PM1550; S=Belirtin |
| ⑦ Güç Kullanımı | 0L=0.3W; 01=1W; 02=2W |
| ⑧ Paket Boyutları | A1=100x80x10mm; A2=120x80x18mm; S=Belirtin |
| ⑨ Pigtail Tipi | 00=çıplak fiber; 09=900um gevşek tüp |
| ⑩ Fiber Uzunluğu | 08=0.8m; 10=1m; S=Belirtin |
| ⑪ Konektör Tipi | FA=FC/APC; FP=FC/UPC; SA=SC/APC; SP=SC/UPC; S=Belirtin |