| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | Kaplama Güç Sıyırıcı |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$288-US$988 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yüksek Güç Kaplamalı Güç Sıyırıcı (CPS), yüksek güçlü fiber lazer ve amplifikatör uygulamaları için tasarlanmıştır. Cihaz, sinyal gücü ve ışın kalitesinde minimum bozulmayı korurken, kaplamalı fiberlerin iç kaplamasındaki artık pompa gücünü, ASE'yi ve kaçan çekirdek modlarını sıyırmak için idealdir. Yüzeyden iç kaplamaya yansıyan sinyal gücü de sıyrılabilir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Port Yapılandırması | 1x1 |
| Sinyal Dalgaboyu | 800 nm ~ 2000 nm |
| Pompa Dalgaboyu | 800 nm ~ 1000 nm |
| Sinyal Fiber (Not 2) | x/125 | x/250 | x/400 |
| Kaplama Zayıflaması | >20 dB | >18 dB | >18 dB |
| Sinyal Girişim Kaybı | <0.13 dB |
| Güç İşleme (Not 3) | 20W | 100W | 1000W |
| Polarizasyon Sönümleme Oranı (PM fiber) | >17 dB (Giriş PER >25 dB) |
| Geri Dönüş Kaybı | >45 dB |
| Pigtail | Standart 1m veya özel |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~75°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85°C |
Not 1: Değerler konektörler olmadan referans alınmıştır.
Not 2: x, fiber çekirdek boyutunu belirtir.
Not 3: Bu cihazların alt tarafı iyi ısı iletkenliğine sahip bir soğutucuya monte edilmelidir. 200W'ın üzerindeki kaplama gücü için su soğutması gereklidir.
| Marka Adı: | GEZHI or OEM |
| Model Numarası: | Kaplama Güç Sıyırıcı |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | US$288-US$988 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Yüksek Güç Kaplamalı Güç Sıyırıcı (CPS), yüksek güçlü fiber lazer ve amplifikatör uygulamaları için tasarlanmıştır. Cihaz, sinyal gücü ve ışın kalitesinde minimum bozulmayı korurken, kaplamalı fiberlerin iç kaplamasındaki artık pompa gücünü, ASE'yi ve kaçan çekirdek modlarını sıyırmak için idealdir. Yüzeyden iç kaplamaya yansıyan sinyal gücü de sıyrılabilir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Port Yapılandırması | 1x1 |
| Sinyal Dalgaboyu | 800 nm ~ 2000 nm |
| Pompa Dalgaboyu | 800 nm ~ 1000 nm |
| Sinyal Fiber (Not 2) | x/125 | x/250 | x/400 |
| Kaplama Zayıflaması | >20 dB | >18 dB | >18 dB |
| Sinyal Girişim Kaybı | <0.13 dB |
| Güç İşleme (Not 3) | 20W | 100W | 1000W |
| Polarizasyon Sönümleme Oranı (PM fiber) | >17 dB (Giriş PER >25 dB) |
| Geri Dönüş Kaybı | >45 dB |
| Pigtail | Standart 1m veya özel |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~75°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85°C |
Not 1: Değerler konektörler olmadan referans alınmıştır.
Not 2: x, fiber çekirdek boyutunu belirtir.
Not 3: Bu cihazların alt tarafı iyi ısı iletkenliğine sahip bir soğutucuya monte edilmelidir. 200W'ın üzerindeki kaplama gücü için su soğutması gereklidir.